Obiektywnie rzecz ujmując, jest to bardzo chętnie (nie tylko w tym roku kalendarzowym) wybierana firma bukmacherska. Warto jednak sprawdzić, czy ten podmiot hazardowy działa legalnie. Jeśli chcesz się zarejestrować, ale nie masz czasu tego zrobić, to przeczytaj poniższy wpis. W poradniku jest także wiele wartościowych informacji dotyczących oferty. Co można zatem na co dzień grać w tej firmie bukmacherskiej?

Czy jest to firma bukmacherska działająca zgodnie z przepisami?

Fakt, że ten podmiot hazardowy jest popularny nie podlega żadnej dyskusji. Warto jednak tu i teraz zweryfikować, czy ta firma bukmacherska jest legalna… W końcu nie możesz decydować się na opcje, które nie operują zgodnie z naszymi przepisami. W innym przypadku musiałbyś przecież liczyć się z rozmaitymi konsekwencjami. Na szczęście tutaj nie mamy żadnych wątpliwości. Tak samo, jak pozostali fachowcy od branży bukmacherskiej z wieloletnim stażem. Warto zaznaczyć, że opisywany obecnie podmiot hazardowy działa na naszym rynku już od wielu lat. W październiku 2018 roku uzyskał zaś licencję na oferowanie zakładów wzajemnych przez internet. Jakie płyną z tego wnioski? Naprawdę bardzo pozytywne. W końcu chodzi o to, że jeśli będziesz wybierać takie podmioty hazardowe, to nie zrobisz żadnego błędu. Możesz spokojnie nie tylko zarejestrować się, ale także wykonywać rozmaite operacje finansowe. Przychodzące oraz wychodzące. Wszystko będzie zaś odbywało się zgodnie z przepisami.

Jakie zakłady można obstawiać?

Po zdobyciu informacji dotyczących tego, że ta firma bukmacherska jest legalna, można już teraz na spokojnie przejść do analizy oferty. A jest co analizować! Wszak ten podmiot hazardowy zasypuje Klientów rozmaitymi możliwościami. Przede wszystkim oferta jest podzielona na opcje prematch oraz live. W tym pierwszym przypadku masz do obstawiania wydarzenia jeszcze przed ich rozpoczęciem. Poza tym firma Betfan oferuje możliwość grania meczów, pojedynków na kortach itp. w ich trakcie. Inny podział to zakłady długoterminowe oraz krótkoterminowe. Wydarzenia z tej pierwszej grupy są datowane nawet na kilkanaście miesięcy do przodu. Z kolei opcje krótkoterminowe dotyczą spotkań, które mają odbyć się np. za kilka dni. W ofercie są rozmaite dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne. Możesz także obstawiać wydarzenia o niszowej charakterystyce.

Co jeszcze oferuje dla nowych Klientów ta firma bukmacherska?

Masz sposobność obstawiać nie tylko rozmaite dyscypliny. Do typowania są również… sporty wirtualne. W tej firmie hazardowej ich nie brakuje. A jest to zawsze jakaś odskocznia od standardowych zakładów. W tym dziale możesz np. obstawiać spotkania futbolowe, pojedynki tenisa ziemnego, wyścigi konne, wyścigi psów, mecze koszykarskie itd. To nie wszystko. W końcu ta firma ma w ofercie również gry karciane. Jeśli zatem lubisz takie klimaty, to będziesz zadowolony. Co ciekawe, nie brakuje wydarzeń rozrywkowych. Nie trzeba zatem typować wyłącznie sportu.

Poprzedni artykułCashback na europejskie puchary w STS. 50 PLN dla każdego typera
Następny artykułBonus do 100 PLN od STS na mecze reprezentacji