W związku z spotkaniem w Lidze Narodów pomiędzy Włochami z Polską bukmacher Betclic Polska przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra środki nawet do 100 PLN.

Darmowy bonus do 100 PLN na mecz Wlochy – Polska w Betclic Polska

Darmowy bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic Polska

Obie reprezentacje spotkały się niespełna miesiąc temu. Wówczas mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Z pewnością podczas tego starcia oba zespoły będą chciały sięgnąć po wygraną. Na pewno pod względem aspektów czysto sportowych lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy, ale Biało – Czerwoni nie od dzisiaj wiadomo, że potrafią grać z kontry.

Bukmacher Betclic Polska wychodzi na przeciw swoim typerom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na dodatkowe środki. Gracz, który chce skorzystać z oferty „Wyższe wygrane – NAWET O 100%!” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Obstawiaj i wygraj extra środki do 100 PLN na Ligę Narodów

W ramach oferty specjalnej „Wyższe wygrane – NAWET O 100%!” bukmacher Betclic dopuszczone są wyłącznie zakłady AKO zawarte za minimum 20 PLN.

Istotny aspekt jest taki, że na kuponie promocyjnym musi znajdować się wyłącznie dowolny typ na pojedynek pomiędzy Włochami, a Polską w ramach Ligi Narodów. Poza tym na uwadze trzeba mieć to, że może on pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Wysokość bonusu, jaka zostanie przyznana graczowi uzależniona jest wyłącznie od jednej kwestii. A dokładnie mówiąc od wysokości kursu, jaki grac oddał:

  • od 2.00 do 2.50 – bonus 25%
  • od 2.51 do 3.50 – bonus 50%
  • równy lub wyższy niż 3.51 – bonus 100%

Zwycięzcy otrzymają swoje środki w dniu 16 listopada.

Bonus do 550 PLN na start u bukmachera Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom bonus powitalny w postaci pierwszego bezpiecznego zakładu. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku należy wyłącznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuj straty gotówki. Maksymalna kwota, na jaką może liczyć gracz to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na Europejskie Puchary w Betclic. Do 60 PLN dla typerów
Następny artykułPewne bonusy za typowanie skoków narciarskich u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.