Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich graczy, którzy obstawiają mecze z oferty LIVE. Typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki i to codziennie.

Obstawiaj i wygrywaj więcej w STS

Obstawiaj i wygrywaj więcej w STS

Oferta „Ekstra 35 PLN LIVE” skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS. Ta akcja dostępna jest użytkownikom do 21 czerwca do godz. 23:59.

Chcąc skorzystać z tej oferty pamiętać trzeba mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Należy to zrobić poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Po czym gracz musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 35 PLN LIVE”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy.

W ramach akcji promocyjnej „Ekstra 35 PLN LIVE” dopuszcza przez bukmachera STS są wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50. Natomiast każdy kupon promocyjny musi zostać zawarty za minimum 20 PLN.

Jednak istotnym aspektem tego wszystkiego jest to, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty „Na żywo”, które mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaka dostępna jest u bukmachera STS.

Kod powitalny w BetFan

Typer, który poprawnie wytypuje mecze to oprócz wygranej gotówki za kupon otrzyma bonus o wartości 5 PLN. Łącznie wszyscy typerzy mają prawo otrzymać bonus całkowity o wartości 35 PLN.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera w Polsce STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można na start otrzymać darmowe środki, które będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Należy jednak mieć na uwadze, że gracz, który chce dokonać aktywacji pakietu powitalnego musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że gracz, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie gracza bez żadnej wpłaty.

Jednak to nie wszystko. Wszyscy użytkownicy mogą również liczyć na premię nawet do 1200 PLN. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDuża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi?
Następny artykułCzy legalne jest granie bez podatku u bukmacherów w Polsce?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.