Już w najbliższy piątek, tj. 10 stycznia rozpocznie się dwudziesta druga kolejka angielskiej Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic oferuje promocję „Piłkarski Jackpot” z pulą nagród 20 000 PLN!

Piłkarski Jackpot dla typerów

Piłkarski Jackpot dla typerów

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze, którzy są chcą skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” muszą się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl a następnie w zakładce tej akcji. Promocja dostępna jest typerom do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się wyłącznie wszystkie pojedynki z dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Oddane typy muszą pochodzić z oferty podstawowej, tzn. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Hit tej kolejki to niewątpliwie konfrontacja pomiędzy Tottenhamem z Liverpoolem, ale poza tym czekają nas jeszcze takie potyczki jak Chelsea vs Burnley czy Everton vs Brighton.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz może oddać maksymalnie pięć kuponów w ramach te promocji, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Kupony zagrane przez graczy, które spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostały one rozliczone jako wygrane to typerzy oprócz wygranej kwoty podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nagrody na kontach zwycięzców znajda się na najpóźniej do 14 stycznia!

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic 2020.

W pakiecie powitalny bukmacher BetClic Polska oferuje graczom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej oferty gracz musi wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Zagrany zakład jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu 100% stawki, aż do 510 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na skoki narciarskie od bukmachera LvBet online
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera Fortuna. Bonus 100% dla każdego gracza.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.