Ciekawą promocję graczom przygotował bukmacher STS. W ramach akcji „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie” nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów za obstawienie sportów wirtualnych oraz gry w Betgames. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Sporty wirtualne i Betgames. Bonusy dla typerów.

Sporty wirtualne i Betgames. Bonusy dla typerów.

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie meczy jest niezwykle trudne. Przyczyna jest prosta i dobrze chyba znana każdemu. Mianowicie, większość dyscyplin jest zawieszona, a tym samym oferty bukmacherów są niezwykle ubogie.

To wszystko sprawiło, że bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, która to trwa w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59. Polega na zdobywaniu punktów, które są przyznawane za zakłady zawarte ze sportów wirtualnych oraz Betgames.

Bukmacher STS wymaga, że użytkownik, który chce skorzystać z tej ofert koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • naciskać w przycisk „Dołącz”, który to znajduje się w zakładce „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”

Bonus dla typerów na sporty wirtualne i Betgames

Wspomniany operator dopuszcza wyłącznie zakłady, które zostaną zawarte za co najmniej 5 PLN z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.50, na których będą jedynie typy ze sporów wirtualnych oraz Betgames, czyli gier karcianych. Gracze tam mogą legalnie i to za prawdziwe pieniądze grać w poker online, wojnę i bakarat.

Również trzeba zaznaczyć, że oferta wspomnianego wyżej operatora na sporty wirtualne jest również bogata. Bowiem gracze mogą obstawiać chociażby piłkę nożną, tenis, koszykówka, wyścigi koni oraz psów.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Za każdy zagrany kupon, który spełnia powyższe warunki promocji gracz otrzyma punkty, a są one przyznawane w następujący sposób:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Łącznie w tej akcji zostanie nagrodzonych sto graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów, a pula nagród przeznaczona przez bukmachera STS to 15 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Zwycięzcy otrzymają nagrody najpóźniej do 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Kod promocyjny w STS 2020:

Pamiętać trzeba, że w nadal wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne. Skutkuje to faktem, że mecze obstawiać można za pośrednictwem internetu.

Z tej okazji bukmacher STS przygotował nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, który jest aktywny wyłącznie po wpisaniu hasło promocyjnego —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas gracz otrzyma:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames STS. Jak odebrać bonus bez depozytu + 1200 PLN ekstra?
Następny artykułPewny zakład na E-sport w BetClic. Zwrot całej stawki za przegrany kupon.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.