Bukmacher Totolotek oferuje swoim nowym graczom najnowszy bonus powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki bonusowe na start. Łącznie na koncie gracza na start może znaleźć się bonus o wartości 2098 PLN!

Totolotek: najnowszy pakiet powitalny 2019

Totolotek: najnowszy pakiet powitalny 2019

Z tej formy bonusu może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Pierwszy krok jaki trzeba wykonać w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane.

Następnie gracz musi przejść poprawnie proces weryfikacji danych, po czym pozostaje mu już dokonanie jedynie pierwszej wpłaty.

Bonus 100% za pierwszą wpłatę do 1000 PLN u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom przyznaje darmowe środki równowartości depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto bukmacherskie 400 PLN. Taka sama kwota znajdzie się na jego koncie, ale w formie środków bonusowych.

Środki bonusowe znajda się automatycznie na koncie typera po tym jak bukmacher Totolotek zaksięguje depozyt. Maksymalny bonus jaki może trafić na konto typera to 1000 PLN.

Bonus na grę z aplikacji mobilnej bukmachera Totolotek

Gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Totolotek mogą pobrać i zainstalować aplikację mobilną tego operatora.

Użytkownik, który dokona depozytu poprzez aplikację mobilną otrzyma bonus równowartości wpłaty do 49 PLN.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek na chwilę obecną nie oferuje nowym graczom kodu promocyjnego. Jednak jak takowy będzie od razu zostanie opublikowany na naszej stronie.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda chociażby u bukmachera STS, gdzie to za dokonanie rejestracji konta i wpisania kodu bonusowego „BETONLINE” gracz otrzyma darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Zwrot do 40 PLN od BetClic
Następny artykułBonus i voucher na KSW 52 u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.