Bukmacher STS oferuje promocję dla aktywnych swoich graczy. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać cztery kupony i niezależenie od ich rozliczenia bukmacher przyzna darmowy bonus.

Darmowy kupon za aktywność od STS

Darmowy kupon za aktywność od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywnie konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, tj. od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 zagrać cztery kupony, które zostaną rozliczone.

W tej akcji bukmacher dopuszcza kupony AKO jak i SOLO, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.85. Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby minimum jeden kupon:

  • został zagrany z aplikacji mobilnej
  • były na nim same zdarzenia z oferta przedmeczowej

Każdy gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie.

100% zwrotu stawki za przegrany kupon. Kod promocyjny KOD500

Stawka takiego kuponu musi wynosić równo 11 PLN.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus równowartości 11 PLN dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji. Nie ma znaczenia jak kupony zostały rozliczone. Środki znajdą się na koncie gracza do pięciu dni od momentu rozliczenia danego okresu rozliczeniowego.

Na przestrzeni jednego etapu każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Freebet bez depozytu od STS:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarcz wpisać jedynie kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że freebet trafi na konto gracza do 48 godzin od momentu rejestracji.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO 50% większy depozyt od bukmachera LvBet do 200 PLN
Następny artykułFortuna darmowy bonus za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.