Bukmacher STS w związku z spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to start można otrzymać freebet 29 PLN bez depozytu, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 200 PLN.

STS Zakład Bez Ryzyka

STS Zakład Bez Ryzyka

Pakiet powitalny skierowany jest do tych typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera STS.

Z tej promocji można skorzystać do dnia 14 października do godziny 23:59.

Krok pierwszy podczas tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Chcąc aktywować pakiet powitalny wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że wówczas bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalny. Jest on niewątpliwie bogaty, ponieważ w skład oferty powitalnej wchodzi: freebet 29 PLN bez depozytu, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 200 PLN.

Freebet bez depozytu od STS:

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus w kwocie 29 PLN i to bez dokonania depozytu. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

etoto darmowy kod promocyjny

Bonus za depozyt do 1200 PLN

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie na konto gracza może trafić bonus o wartości 1200 PLN.

Cashback na start do 200 PLN:

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze mogą liczyć na Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jeśli zagrany kupon okażę się przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki do 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 14 października do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykuł„Happy Hours” na dzisiaj u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.