Czas na spotkania ćwierćfinałowe podczas StarLadder Major 2019. W związku z tą imprezą bukmacher STS przeprowadza promocję swoim graczom, w której przyznaje bonus 10 PLN za przegrany kupon.

STS darmowy bonus na StarLader Major 2019

STS darmowy bonus na StarLader Major 2019

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Z tej promocji można skorzystać do dnia 5 września do godz. 15:00.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym musi znajdować się każde z czterech spotkań ćwierćfinałowych podczas StarLadder Major.

Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, a wszystkie zdarzania muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Warto jest wiedzieć, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN.

W ramach tej akcji każdy użytkownik ma prawo zagrać jeden kupon.

100% zwrotu stawki za przegrany kupon. Kod promocyjny KOD500

Bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 10 PLN dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany.

Bonus znajdzie się na koncie typera w dniu 7 września w formie środków bonusowych.

STS: bonus bez wpłaty własnej

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a na konto typera trafi bonus o wartości 29 PLN.

Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu, bukmacher przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułBetclic rozdaje 50 PLN na US Open
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.