Legalny bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14% na zakłady ze skoków narciarskich. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na bonus.

Bonus dla graczy na skoki narciarskie

Bonus dla graczy na skoki narciarskie

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Typerzy swojego udziału do tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest graczom w dniach: 7 marca w godzinach 13:00 – 14:00 oraz 8 marca w godzinach 12:00 – 13:00.

Gracz musi mieć na uwadze, że do zakładu KONIECZNIE musi dodać bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się w bocznym menu. Dostępny on jest wyłącznie w godzinach trwania tej akcji.

Bukmacher Fortuna kwalifikuje w ramach tej akcji wyłącznie zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować się same zdarzenia ze skoków narciarskich. Typer musi mieć na uwadze, że typy muszą pochodzić wyłącznie z oferty przedmeczowej.

Na pewno liczymy na dobry występ naszych kadrowiczów, jak Kubackiego, Żyłę oraz Stocha. Tym bardziej, ze Biało – Czerwoni podczas kwalifikacji nie zaprezentowali się zbyt dobrze.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Stawka każdego zakładu to 20 złotych, ale z tej oferty są wykluczone natomiast wszystkie te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany.

eFortuna bonus bez depozytu dla każdego

Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na sam start pakiet startowy, w którym to można liczyć na takie bonusy, jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • bonus za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Każdy użytkownik z wyżej wymieniowych bonusów będzie mógł skorzystać, ale wyłącznie pod takim warunkiem, że wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Każdy gracz musi mieć na uwadze, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów i Liga Europy. Zwrot BetClic do 50 PLN za przegrany kupon.
Następny artykułBetgames STS. Jak odebrać bonus bez depozytu + 1200 PLN ekstra?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.