Bukmacher BetClic w związku ze spotkaniami piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy oferuje promocją graczom „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać kupon AKO, a w razie jednego błędu na kuponie bukmacher BetClic dokona zwrotu połowy stawki.

Pewny zakład w BetClic 2020

Pewny zakład w BetClic 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłat.

Promocja dostępna jest graczom w dniach 25 do 28 listopada. Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Można to wyłącznie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie akcji „Pewny zakład”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 5.00. Na zakładzie mogą znajdować się zarówno typy z oferty przedmeczowej oraz LIVE.

Bonus bez depozytu od STS

Należy jednak pamiętać, że wszystkie te zdarzenia muszą pochodzić z oferty na europejskie puchary, tj. Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Ciekawych starć niewątpliwie nie zabraknie, ponieważ, przed nami takie pojedynki jak chociażby Slavia vs Inter, Barcelona vs BVB, Real Madryt vs PSG, czy też Liverpool vs Napoli.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN, ale z tej oferty są automatycznie wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany to wspaniale. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W razie jednego błędu na zakładzie legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 40 PLN.

Kod promocyjny 2020 u bukmachera BetClic

Bonus powitalny w postaci Cashbacku oferuje nowym graczom legalny bukmacher BetClic Polska. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka.

Wówczas pierwszy kupon po rejestracji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie przegranego zakładu bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, aż do 510 PLN. Natomiast jak się okaże wygrany to super! Bowiem cała kwota znajdzie się na koncie typera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna darmowy voucher na Skoki narciarskie w Wiśle
Następny artykułTotolotek najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2098 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.