W związku ze spotkaniami szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy bukmacher BetClic oferuje graczom promocję „Pewny zakład”, w której to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus o wartości 40 PLN.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał typer minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi do niej dołączyć. Można to zrobić wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że ta promocja dostępna jest w dniach od 9 do 12 grudnia 2019.

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, które musza spełniając warunki:

  • minimum pięć zdarzeń
  • kurs łączny nie mniejszy niż 5.00
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej/live
  • zdarzenia tylko z Ligi Mistrzów i Ligi Europy
Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jednak z promocji wykluczone są zakłady zawarte za środki bonusowe.

W ramach akcji „Pewny zakład” udział bierze pierwszy kupon spełniający powyższe warunki. Jak okaże się o wygrany to na konto gracza trafi cała kwota. W przypadku jednego błędu bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie gracz otrzyma bonus o wartości 40 PLN.

Jaki jest dostępny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Bukmacher BetClic oferuje graczom bonus powitalny w postaci Cashbacku. Użytkownik, który chce z niego skorzystać musi koniecznie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyny moment, aby wpisać ten kod.

Następnie pozostaje graczowi zagrać już pierwszy kupon. Jak okaże się on wygrany to na konto typera trafi cała kwota. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus i voucher na KSW 52 u bukmachera STS
Następny artykułGran Derbi: Barcelona – Real Madryt. Darmowy bonus od bukmachera STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.