Trzeba przyznać, że na przestrzeni ostatnich tygodni niezwykle popularne stało się obstawienie E-sportu. Z tej okazji wszyscy typerzy u bukmachera BetClic mogą liczyć na akcję „Combi Crush”. W ramach tej oferty operator dokonuje stawki za przegrane zakłady.

Combi Crush na Esport. 40 PLN dla graczy.

Combi Crush na Esport. 40 PLN dla graczy.

Jesteś ekspertem E-sportu? Może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą dyscyplinę? Z tej okazji bukmacher BetClic Polska przygotował akcję, w której to kupony są ubezpieczone w razie niepowodzenia. Bowiem, każdy gracz może liczyć na zwrot stawki za przegrane zakłady.

Tym bardziej, że obecnie nie brakuje zdarzeń w E-sporcie, ponieważ cały czas są rozgrywane pojedynki chociażby w takiach grach, jak DOTA, LoL, FIFA, czy CS. Jednak trzeba mieć na uwadze, że akcja „Combi Crash” dostępna jest typerom do 19 kwietnia.

Gracz, który chce wziąć udział w akcji „Combi Crush” musi się do niej zapisać na stronie www.BetClic.pl, po czym należy kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Pewna gootówka od BetClic na Esport.

Trzbea ieć na uwadze, że w ramach tej akcji promocyjnej kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, tzw. wielokrotne, na których to musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń.

Gracz sam wybiera, z jakiej gry będą to typ. Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Kurs łączny zakładu natomiast nie może być mniejszy niż 5.00, zaś stawka musi wynosić co najmniej 40 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że promocją objęty jest pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji. Okazał się on wygrany? To super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot całej stawki do 40 PLN.

Jaki jest bonus an start w BetClic?

Bukmacher BetClic Polska online oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez żadnego ryzyka aż do 550 PLN. Obojętnie, jaki kupon zagra gracz, a w razie przegranej otrzyma zwrot całej stawki za jaką został zawarty kupon.

Cashback, czyli zakład bez ryzyka będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> KOD550 w formularzy rejestracyjnym. Nie da się ukryć, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Nie można zapominać, że bukmacher Betclic w swojej ofercie posiada szereg ciekawych promocji, jak chociażby „Pewny Zakład”, czy też „BetClic Liga”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej bukmacherski na Betgames i Wirtualne Sporty u bukmachera STS.
Następny artykułLegalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim graczom nawet o 50%
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.