Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom darmowe 30 PLN za obstawienie skoków narciarskich. Wystarczy zagrać minimum dwa kupony, aby otrzymać extra premię i to obojętnie, jak kupony zostały rozliczone.

30 PLN za obstawienie skoków u bukmachera Fortuna

30 PLN za obstawienie skoków u bukmachera Fortuna

Zapowiada się ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ rozpoczniemy nowy sezon. Przed nami w dodatku dwa konkursy w Wiśle: drużynowy i indywidualny.

Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną – „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie”, która dostępna jest na stronie www.eFortuna.pl i aktywna w dniach 21 i 22 listopada.

Gwarantowana gotówka dla typerów:

Dopuszczone przez bukmachera eFortuna w ramach promocji „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie” są zarówno kupony SOLO, AKO ale także i MAXIKOMBI. Trzeba mieć na uwadze, że stawka zakładu nie może być mniejsza niż 30 PLN.

Na każdym zakładzie promocyjnym mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej. Dodatkowo wymagane jest to, iż na kuponie musi znajdować się minimum jeden zakład z zakładki na PS w skokach w Wiśle.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Jeśli typer zagra minimum po jednym kuponie promocyjnym na Puchar Świata w skokach narciarskich, który spełnia powyższe warunki promocyjne otrzyma w gratisie 30 PLN. I to nie ważne, jak kupony zostały rozliczone.

Kod promocyjne u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której można otrzymać nawet 2230 PLN.

W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 20 PLN za rejestrację konta
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak użytkownik chcąc liczyć na te bonusy koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 100% z Ligi Narodów w Betclic Polska
Następny artykułObstawia i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic. Pula nagród 80 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.