Legalny bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Polega ona na obstawieniu meczy, a w zamian typerzy mogą liczyć na darmowe bonusy i to każdego dnia tygodnia.

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy

Bonus za obstawianie meczy w STS

Nie da się ukryć, że największy atut promocji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” jest to, że gracze mogą obstawiać mecze z dowolnej dyscypliny, jakie są dostępne u bukmachera STS.

Chcąc liczyć na bonus każdego dnia tygodnia należy się zapisać do wspomnianej promocji na stronie www.STS.pl. Dokonać tego trzeba jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Darmowe 20 PLN każdego dnia u bukmachera STS:

W ramach oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Typy bukmacherskie mogą pochodzić w dodatku z dowolnej dyscypliny, jaka jest dostępna u bukmachera STS.

Jednak istotny czynnik jest taki, że muszą tam być wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

Kod powitalny w BetFan

Każdego dnia wszyscy typerzy, którzy spełniają powyższe warunki promocji otrzymają darmowe 20 PLN za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus powitalny u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na konto typerów może trafić łączny bonus o wartości 1229 PLN. Już na start gracze mogą liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia za depozyt do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownicy wpiszą oni limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS ranking na French Open 2020. Do zdobycia 20.000 PLN!
Następny artykułMisja Europa – wygraj do 60 PLN w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.