Podczas najbliższego weekendu śmiało można powiedzieć, że emocji w MMA nie zabraknie. Na tą okazję bukmacher eFortuna online przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom, w której to można liczyć na pewne 30 PLN.

KSW 57: Pewne 30 PLN dla graczy za obstawienie walk

KSW 57: Pewne 30 PLN dla graczy za obstawienie walk

Nie da się ukryć, że gala KSW 57 zapowiada się niezwykle interesującą. Bowiem kartka walk jest bardzo ciekawa, a dojdzie chociażby do takich pojedynków, jak Sowiński vs Mańkowski, Ziółkowski vs Szymański, czy też De Fries vs Kita.

Z tej okazji bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na KSW 57”, która jest dostępna wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl w dniu 19 grudnia.

Extra 30 PLN na obstawienie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera eFortuna są wyłącznie kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI zagrane za co najmniej 60 PLN. Nie ważne, który zakład typer zagra, ale koniecznie, aby na im znajdowało się minimum jedno zdarzenie z KSW 57, które musi być z oferty przedmeczowej.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Poza tym na kuponie mają prawo być inne typy, ale muszą one zostać rozliczone najpóźniej do 21 grudnia do godziny 09:00.

Jeśli się okaże, ze typ oddany na KSW 57 okazał się przegrany to htacz w przypadku przegranej otrzyma premię o wartości 30 PLN w formie środków bonusowych.

2230 PLN na start u bukmachera eFortuna

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na sam start extra środki, ponieważ po wpisaniu hasła promocyjnego w formularzu rejestracyjnym –>> BETONLINE gracz będzie mógł liczyć na:

  • pewne 20 PLN na założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • bezpieczny zakład do 210 PLN

To wszystko sprawia, że każdy użytkownik będzie mógł liczyć na łaczny bonus powitalny o wartości 2230 PLN na sam start.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawia i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic. Pula nagród 80 000 PLN
Następny artykułKonkurs typerski 2021 w STS. Typuj sporty zimowe i wygrywaj extra kasę!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.