Bukmacher Superbet zmniejsza przegrane wszystkim swoim użytkownikom typującym mecze i to co weekend. Na konto każdego z typerów może trafić łącznie nawet 60 PLN.

Zakłady bez ryzyka w Superbet. Co weekend 60 PLN dla typerów

Zakłady bez ryzyka w Superbet. Co weekend 60 PLN dla typerów

Przed nami kolejny weekend, w którym emocji czysto sportowych na pewno nie będzie brakowało. Bowiem mecze są rozgrywane w większości dyscyplin i każdy z użytkowników na pewno znajdzie coś dla siebie.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.Superbet.pl, który w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „SuperBets na Weekend – Bez ryzyka 20 PLN”, która jest dostępna w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

Gwarantowane bonusy od Superbet

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty jest zagranie dowolnego kuponu SOLO lub AKO, na którym koniecznie muszą znajdować się wyłącznie same mecze z oferty „SuperBets”.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na freebet o wartości 20 PLN. Łącznie co weekend każdy z użytkowników może otrzymać nawet 60 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Superbet?

Legalny bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • freebet o wartości 34 PLN
  • bonus o wartości 50 PLN
  • pierwszy bezpieczny zakład do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykułGwarantowane 50 PLN na Australian Open od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.