Bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony o łącznej wartości nawet 300 PLN.

300 PLN na Mistrzostwa Świata w siatkówce

300 PLN na Mistrzostwa Świata w siatkówce

Podczas najbliższych dni w ramach Mistrzostw Świata w siatkówce czekają nas takie konfrontacje, jak m.in. Polska – USA, Słowenia – Niemcy, Włochy – Chiny, Kanada – Turcja.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z extra promocji bukmachera STS, czyli „Cashback do 300 PLN na MŚ w siatkówce”, a składa się ona z następujących okresów:

  • I etap 26.08.2022 r. – 31.08.2022 r.
  • II etap 01.09.2022 r. – 06.09.2022 r.
  • III etap 07.09.2022 r. – 11.09.2022 r.

Trzeba mieć na uwadze, że chcąc liczyć na zwrot stawki należy zapisać się do wspomnianej oferty na stronie www.STS.pl i to we wszystkich okresach rozliczeniowych!

Cashback do 300 PLN na MŚ:

Bukmacher STS w ramach akcji promocyjnej „Cashback do 300 PLN na MŚ w siatkówce” dopuszcza kupony SOLO, ale i też AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie dot. mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn
  • kurs typu nie mniejszy niż 1.50
  • zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

Warto jest wiedzieć, że za KAŻDY przegrany kupon gracz otrzyma zwrot 15% wartości stawki od bukmachera STS online. Podczas jednego etapu maksymalna wartość, jaka może trafić na konto typera to 100 PLN, zaś łącznie to nawet 300 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać bonus za każdy z pierwszych trzech depozytów o łącznej wartości do 1500 PLN.

Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że każdy pierwszy zakład kolejno z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Jednak powyższy pakiet powitalny będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że cały proces założenia konta zajmie graczom zaledwie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebety na europejskie puchary w eWinner. 90 PLN dla wszystkich typerów
Następny artykułHigh League – jak typować?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.