Maksymalnie można otrzymać nawet do 200 PLN za dokonanie depozytu od bukmachera LvBet. Wystarczy dokonać wpłatę, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Darmowy bonus za rejestrację do 200 PLN od LvBet

Darmowy bonus za rejestrację do 200 PLN od LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach o 5 do 9 września do godz. 23:59. Swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher LvBet przyznaje bonus o wartości 50% za dokonanie depozytu. Minimalna kwota jaką objęta jest ta promocja to 25 PLN. Maksymalnie natomiast można otrzymać 200 PLN. Taka wartość trafi do graczy, który dokonali depozytu za co najmniej 400 PLN.

Po tym jak bukmacher zaksięguje wpłatę przyzna bonus 2% depozytu z mnożnikiem „x25”.

Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy typy, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.25. Natomiast kurs całkowity musi wynieść minimum 2.50.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „mnożnik x25” należy ją zaznaczyć. Wówczas automatycznie bukmacher zwiększy stawką kuponu.

Bonus na start od LvBet

Bukmacher LvBet nowym graczom przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania depozytu.

Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że na konto gracza trafią darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane o 50%
Następny artykułSTS: Darmowe gotówka za aktywność
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.