Specjalną ofertę promocyjną każdemu typerowi oferuje bukmacher Betclic online. Za typowanie meczy tenisowych typerzy mogą otrzymać nawet 40 PLN.

40 PLN od Betclic na mecze tenisowe. Bonus dla graczy

40 PLN od Betclic na mecze tenisowe. Bonus dla graczy

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obecnie obstawiać. Bowiem rozgrywany jest turnieju Indian Wells, gdzie to w dodatku możemy na kortach oglądać Polaków. A przed nami takie mecze, jak m.in. Ostapenko vs Świątek, Karacjew vs Hurkacz, Kerber vs Tomlajnovic.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z promocji „Misja tenis”, która jest dostępna wyłącznie do 17 października do godziny 23:59. Dodatkowo chcąc wziąć w niej udział każdy z graczy musi dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Warunki promocji „Misja tenis” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystraczy zagrać kupony SOLO, które będą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą być z oferty przedmeczowej lub „na żywo”
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka minimalna 20 PLN
Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

W przypadku, gdy co najmniej dwa zakłady okażą się wygrane to super. Oprócz wygranej gotówki gracz otrzyma premię o wartości 40 PLN. Logowanie w Betclic pozwala graczom na uzyskanie dodatkowym promocji i bonusów z kodem promocyjnym „KOD550”.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic Polska?

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują każdemu typerom na sam start limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot stawki w przypadku przegranej do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.