W związku z rozgrywkami pucharowymi w piłce nożnej bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną akcję promocyjną graczom „Misja Europa”. Za obstawienie meczy, każdy typer może otrzymać dodatkowe środki.

60 PLN dla typerów za obstawienie meczy

60 PLN dla typerów za obstawienie meczy

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są proste. Wystarczy obstawiać mecze z piłkarskiej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, a w zamian można liczyć na dodatkowe środki. A trzeba przyznać, że jest co typować, ponieważ ciekawych pojedynków w najbliższych dniach nie zabraknie, ponieważ przez nami takie mecze, jak m.in. Bayern Monachium vs Atletico Madryt, Real Madryt v Szachtar oraz Lech Poznań vs Benfica.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Warto jest również wiedzieć, że promocja „Misja Europa” dostępna jest każdemu graczowi do 22 października 23:59.

Bonus za obstawienie meczy 2020:

Bukmacher Betclic Polska dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO i AKO, na których muszą znajdować się wyłącznie same mecze z piłkarskiej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, które w dodatku mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Poza tym minimalny kurs na zakłady bukmacherskie nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji oraz jego kupony zostały rozliczone, jako wygrane otrzymają dodatkowe środki oczywiście poza wygraną:

  • 2 wygrane zakłady – 20 PLN
  • 3 wygrane zakłady – 40 PLN
  • 5 wygranych zakładów – 60 PLN

Bonusy znajdą się na kontach użytkowników w dniu 23 października.

Bonus powitalny u bukmachera Betclic:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u legalnego bukmachera Betclic i wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 dokonają aktywacji pakietu powitalnego. W skład niego wchodzi Cashback.

Wówczas pierwszy zakład jest ubezpieczony . Jeśli okaże się przegrany bukmacher Betclic dokona zwrotu całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy codziennie w STS. 20 PLN dla typerów każdego dnia
Następny artykułBonusy na Europejskie Puchary w Betclic. Do 60 PLN dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.