Już w sobotę 26 października w ERGO Arenie zostanie rozegrane gala FAME MMA 5. W związku z tym wydarzeniem bukmacher LvBet oferuje konkurs dla swoich graczy, w którym to nagrodzi łącznie dziesięciu typerów, do których trafią nagrody. Pula nagród to 5000 PLN.

FAME MMA 5 konkurs dla typerów

FAME MMA 5 konkurs dla typerów

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do momentu rozpoczęciem gali FAME MMA 5, czyli do soboty 26 października do godziny 20:00.

W tej akcji kwalifikują się kupony WYGRANE, na którym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia przedmeczowej z gali FAME MMA 5. Ciekawych starć podczas tej imprezy nie zabraknie, bowiem zostaną rozegrane takie walki jak chociażby Najman vs Witczak, Kubiak vs Godlewska, Malczyński vs Olejnik.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Podczas tej akcji bukmacher nagrodzi dziesięciu graczy, którzy spełniają powyższe warunki, a poza tym ich kurs łączny był najwyższy. Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać rozliczony jako wygrany!

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród przewidziana przez bukmachera to 5 000 PLN.

Dokładna tabela z podziałem na nagrody i miejsca przedstawia się następująco:

PozycjeBonus
1. Miejsce1500 PLN
2. Miejsce1000 PLN
3. Miejsce800 PLN
4. Miejsce500 PLN
5. Miejsce400 PLN
6. Miejsce300 PLN
7. Miejsce200 PLN
8. Miejsce150 PLN
9. Miejsce100 PLN
10. Miejsce50 PLN

Jaki bonus na start dla nowych graczy w LvBet?

Bukmacher LvBet oferuje swoim nowym graczom ciekawy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE. Dzięki temu bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Happy Hours” na dzisiaj u bukmachera Fortuna
Następny artykułBonusy na esport u legalnego bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.