Na 1 i 2 października zaplanowano spotkania drugie serii spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przed nami takie konfrontacje jak chociażby Tottenhamam vs Bayern Monachium czy też Barcelona vs Inter. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję swoim graczom, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Z oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja jest dostępna graczom w dniach 1 i 2 października w godzinach 17:00 – 18:00. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej akcji są niezywkle proste. Wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach akcji i dodać do niego bonus kursowy „Happy Hours„. To sprawi, że dany kupon od razu bierze udział w promocji. Warto jest podkreślić, że każdy typer w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher Fortuna dopuszcza zarówno kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się JEDYNIE zdarzenia z oferty przedmeczowej z piłki nożnej! Wspomniany operator wymaga, żeby na kuponie znajdowały się minimum trzy typy.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Trzeba jednak wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Darmowy bonus na start od Fortuny:

Bukmacher Fortuna nowym graczom na start przyznaje darmowy bonus bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym typer, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości jego wpłaty. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN
Następny artykułSTS daje 200 PLN jako zakład bez ryzyka! Dla nowych graczy!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.