Bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać zakład AKO, a będzie na nim znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, a gracz może liczyć na większą wygraną.

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Pomimo panującego Korona wirusa zakłady bukmacherskie cały czas cieszą się sporą popularnością. Przede wszystkim „buum”obecnie przeżywają zakłady z Esportu. Wynika to z tego, że zdarzenia z tej dyscyplinie cały czas są rozgrywane.

Natomiast bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie posiada akcję „Multi+”, w której to wszyscy gracze mogą liczyć na większe wygrane. W dodatku ta akcja trwa do odwołania, a swojego udziału w niej ie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wyższe wygrane w Betclic Polska:

Chcesz wygrywać więcej? Nic trudnego. ponieważ promocja objęte są wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, na których to musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Warto jest wiedzieć, że im więcej typów na jednym zakładzie ty wygrana jest automatycznie większa. Maksymalnie może wynieść nawet 50%:

Bonus za obstawienie meczy w Betclic Polska

Gracz ma szerokie pole do popisu, ponieważ na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia, które muszą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Pamiętać trzeba wyłącznie o tym, że kurs minimalny zdarzenia musi wynieść nie mniej niż 1.20.

Kolejny plus tej oferty to taki, że wszyscy typerzy mogą zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Jeśli Twój zakład spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony, jako wygrany to bukmacher Betclic automatycznie zwiększy Twoją wygraną.

Bonus bez depozytu w Betclic

Legalny bukmacher Betclic póki co w swojej ofercie powitalnej nie oferuje nowym graczom bonusu bez depozytu na sam start.

Jednak na start wszyscy nowi użytkownicy mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 550 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej typer musi wpisać hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jak zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty, a może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na E-sport w BetClic. Zwrot całej stawki za przegrany kupon.
Następny artykuł40 PLN dla graczy w promocji bukmachera eFortuna „Wracamy i gramy!”
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.