Legalny bukmacher STS nagradza wszystkim aktywnych typerów sportów wirtualnych w ramach oferty promocyjnej „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne”, ponieważ nagrody mogą trafić łącznie do stu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów.

Pula nagród 25 000 PLN za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Pula nagród 25 000 PLN za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Ameryki na pewno nie odkryję twierdząc, że sporty wirtualne są bardzo popularne. A mianowicie fakt, że są dostępne graczom przez całą dobę. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie każdy z graczy może wygrać extra gotówkę.

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu. Dodać jest warto, że ta akcja jest aktywna w dniach od 6 do 12 czerwca do godziny 23:59.

Bonusy za obstawienie sportów wirtualnych

W ramach promocji „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne” bukmacher STS dopuszcza jedynie kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Jednak konieczny warunek, jaki trzeba spełnić jest taki, iż na nich muszą znajdować się zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma punkty do rankingu, które są przyznawane w następujący sposób:
wygrana – stawka = ilość punktów

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

Stu graczy, którzy uzbierają na koniec tej akcji najwięcej punktów będzie mogło cieszyć się z darmowych środków, ponieważ bukmacher STS pomiędzy nimi podzieli pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN:

  • 1 miejsce – 1500 PLN
  • 2 miejsce – 1200 PLN
  • 3 miejsce – 1000 PLN
  • 4 miejsce – 500 PLN
  • 5 – 10 miejsce – 250 PLN
  • 11 – 20 miejsce – 100 PLN
  • 21 – 40 miejsce – 70 PLN
  • 41 – 60 miejsce – 50 PLN
  • 61 – 80 miejsce – 30 PLN
  • 81 – 100 miejsce – 15 PLN

Kod promocyjny w STS 2022:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet na sam start, w którym to można liczyć na bonus ZA KAŻDY z trzech pierwszych depozytów. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 1500 PLN.

Warto jest również na mieć uwadze, że pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych, a także Betgames są objęte Cashbackiem. Mówiąc dokładnie to w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki.

Nie można jednak zapominać o bardzo ważnym elemencie. A dokładnie powyższe bonusy trzeba aktywować, a można to zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS kod promocyjny BETONLINE wpisujemy tylko podczas zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa: Bonusy dla typerów od Fortuny
Następny artykułFreebety na europejskie puchary w eWinner. 90 PLN dla wszystkich typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.