18 marca 2023 roku. W najbliższą sobotę odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie w świecie freak fightów. Chodzi o High League 6. Gdzie odbędzie się gala? Jacy zawodnicy na niej wystąpią? O czym trzeba pamiętać, aby dobrze typować to wydarzenie?

High League - jak typować?
High League – jak typować?

Najważniejsze informacje na temat High League 6

Gala już za pięć dni. Tym razem zawodnicy i zawodniczki wystąpią w Katowicach. Miejscem zmagań będzie Spodek. Można nawet napisać, że jest to lokalizacja wręcz kultowa. Kibice, którzy jeszcze nie zdążyli kupić biletów na ten event, cały czas mają szansę. W puli zostały jednak ostatnie wejściówki, dlatego w razie czego należy się spieszyć. Alternatywą jest oglądanie dzięki systemowi PPV. Warto dodać, że możesz także obstawiać to wydarzenie. 

Ofertę na ten event ma zaś Fortuna. W tym celu należy założyć tam konto, a w czasie wykonywania tego zadania wpisać high league fortuna kod promocyjny. Dzięki temu potem uzyskasz znakomite bonusy na start. Jest to m.in. 20 PLN bez konieczności realizowania jakiegokolwiek depozytu. Na co jeszcze możesz się zdecydować? To również główny bonus. W jego ramach możesz otrzymać zwroty za trzy przegrane kupony (do 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN). Należy dodać, że Fortuna to legalna firma bukmacherska, która działa w tym sektorze od 1996 roku. Jeśli zatem chcesz oglądać i zarazem obstawiać High League 6, to warto pospieszyć się z założeniem internetowego konta. W końcu gala już za pięć dni!

Kto zawalczy na High League 6?

Obecnie (stan na 13 marca 2023 roku) wiadomo nam o dziewięciu walkach. Jak to jednak bywa w tym sporcie, w ostatnim momencie kilka zestawień może się „wysypać”. W main evencie ma zawalczyć Marcin Dubiel. Bardzo znany influencer zmierzy się z Jarosławem Jarząbkowskim. Faworytem jest „pashaBiceps”, ale Marcin „niezniszczalny” Dubiel na pewno zrobi wszystko, aby sprawić niespodziankę. W Katowicach po raz kolejny zobaczymy Lexy Chaplin. Influencerka tym razem stanie oko w oko z Pauliną Hornik. Nie da się ukryć, że zdecydowanie więcej szans na zanotowanie kolejnej wiktorii ma właśnie Lexy Chaplin. Na gali zobaczymy także m.in. Denisa „Bad Boya” Załęckiego. Torunianin zmierzy się z Pawłem „Tyborim” Tyburskim. Starcie odbędzie się w małych rękawicach, dlatego liczymy na wielkie emocje!

Jak obstawiać High League 6?

Kluczowe we freak fightach jest doświadczenie. Weźmy pod lupę np. starcie Lexy Chaplin i Pauliny Hornik. Ta pierwsza ma zdecydowanie większy staż treningowy, a także więcej stoczonych walk. Nie dziwi zatem, że dużo osób typuje właśnie na nią. Jeśli interesuje Cię high league obstawianie, to ten aspekt ma kluczowe znaczenie. Dobrze byłoby również postarać się dowiedzieć, czy np. przygotowania do konkretnego starcia przebiegły bez zarzutu. Jeśli tak, to dany zawodnik ma szansę na pokazanie się z dobrej strony. W końcu w czasie przygotowań mógł zbudować odpowiednią kondycję itp. Liczy się także to, by nie odnieść nawet drobnego urazu. Warto zatem regularnie śledzić media społecznościowe oraz branżowe portale. Ewentualne wiadomości o kontuzjach itd. są bowiem na wagę złota.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze z MŚ i wygrywaj więcej w STS. 300 PLN dla graczy