Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to akcji zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, aby liczyć na większe wygrane.

Fortuna promocje na dzisiaj

Fortuna promocje na dzisiaj

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon w piątek 18 października w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać do niego bonus kursowy „Happy Hours„. To sprawi, że automatycznie dany kupon jest brany pod uwagę w tej promocji. Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik w tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher Fortuna dopuszcza kupony AKO i MAXIKOMBi, a których będą znajdować się minimum trzy zdarzenia z piłki nożnej. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, ale z akcji są wykluczone kuponu zagrane za środki bonusowe.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to typerzy na start mogą liczyć na takie promocje jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS daje 200 PLN jako zakład bez ryzyka! Dla nowych graczy!
Następny artykułLvBet bonus na FAME MMA 5. Pula nagród 5 000PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.