Bukmacher STS online oferuje każdego graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z Australian Open. Na konto każdego z użytkowników można liczyć na ekstra kasę za każdy przegrany kupon.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane na Australian Open

Bukmacher STS zmniejsza przegrane na Australian Open

Emocji podczas spotkań w ramach Australian Open na pewno nie brakuje, ponieważ jak każdy turniej rangi Wielkoszemowej imprezy cieszy się sporą popularnością. Do tego możemy oglądać naszych rodaków, jak Hurkacza, czy Igę Świątek.

Dodatkowo legalny bukmacher STS online zmniejsza przegrane swoim graczom w promocji „Obstawiaj LIVE AO”, a chcąc z niej skorzystać należy koniecznie się zapisać na stronie www.STS.pl. Dodać trzeba, że ta akcja aktywna jest wyłącznie w dniach od 17 do 23 stycznia do godziny 23:59.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy Australian Open

Warunki promocji „Obstawiaj LIVE AO” są bardzo proste i czytelne dla każdego typera. Bukmacher STS dopuszcza zarówno zakłady pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki.

Nie ważne, jaki rodzaj zakładu wybierze gracz na kuponie promocyjnym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie oferty LIVE na mecze z Australian Open o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany typer będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki za przegrany nietrafiony kupon. Łącznie w ramach tej oferty na konto typera może trafić nawet 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS z okazji Nowego Roku oferują limitowany pakiet powitalny, w którym to każdy z użytkowników może liczyć na darmowe środki nawet o wartości maksymalnej 1229 PLN.

Już za samą rejestrację typer otrzyma 29 PLN w STS bez wpłaty własnej, a za otrzymane środki będzie można obstawiać mecze. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to p jedyna możliwość do wykonania


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie meczów bez ryzyka w Superbet. Gwarantowane 60 PLN
Następny artykułBukmacher STS rozdaje bonusy na Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.