W związku z początkiem nowego sezonu w skokach narciarskich 2019/20, który rozpocznie się już w najbliższy weekend legalny bukmacher Fortuna przeprowadza promocję, w której to nagrodzi dziesięciu najaktywniejszych typerów. Do zwycięzców trafią darmowe vouchery do Empiku.

Fortuna: Darmowe vouchery 2020

Fortuna: Darmowe vouchery 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 23 do 24 listopada do godz. 10:30. Gracz swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać , ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się zakłady:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI
legalny bukmacher betclic bonus za darmo
Darmowy bonus cashback od Betclic – Kod promocyjny: KOD510

Na kuponie promocyjnym należy jednak pamiętać, że mogą znajdować się wyłącznie zakłady z oferty przedmeczowej na dowolne zdarzenie związane ze skokami narciarskimi w Wiśle.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami konkursy zarówno indywidualne ja i drużynowe.

Bukmacher Fortuna w ramach tej akcji nagrodzi dziesięciu graczy, którzy dokonają największego obrotu poprzez zagranie kuponów spełniające powyższe warunki promocji.

Nagrody w tym konkursie to vouchery do Empiku:

PozycjaBonus
1 -3 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 500 PLN
4-5 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 300 PLN
6-8 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 200 PLN
9 – 10 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 100 PLN

Jaki kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim typerom promocje powitalną, gdzie to na start można otrzymać chociażby freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Typer, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonusu równowartości wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formiarzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie posiadał możliwości, aby ją wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na esport u legalnego bukmachera LvBet
Następny artykułPromocje na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Zwrot do 40 PLN od BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.