W związku z rozpoczynającymi się w piątek Mistrzostwami Europy w siatkówce bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję, w które to można otrzymać darmowe bonusy na grę od 100 PLN do 500 PLN.

Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy

Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 13 do 15 września. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher w tej akcji nagrodzi łącznie dziesięciu graczy, których wygrana będzie najwyższa.

Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankingu:Nagroda
1-3 miejsce500 PLN
4-6 miejsce300 PLN
7-10 miejsce100 PLN

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej z Mistrzostw Europy w siatkówce.

Kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej jak lub strony internowanej.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Fortuna: darmowa gotówka za rejestrację konta

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN za rejestrację konta. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas zakładania konta, w zamian bukmacher Fortuna przyzna darmowy freebet i to bez dokonania depozytu.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszy depozyt może liczyć an darmowe środki w wysokości wpłaty. Użytkownik może otrzymać nawet do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS: Darmowe gotówka za aktywność
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.