Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom przygotował legalny bukmacher STS. Użytkownicy za obstawienie meczy mogą liczyć na dodatkowe środki i to niezależenie od tego, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Bonusy dla typerów na europejskie puchary do 100 PLN

Bonusy dla typerów na europejskie puchary do 100 PLN

Trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe dni w piłce nożnej, ponieważ zostaną rozegrane półfinały i finały w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.

Z tej okazji legalny bukmacher STS online w swojej ofercie posiada akcję „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, która dostępna jest do 23 sierpnia do godz. 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Pewna gotówka dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 1.85
  • na zakładzie minimum jeden typ z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Typerzy, którzy obstawiają mecze spełniające powyższe warunki promocji mogą liczyć na extra środki. A mianowicie za każde każde postawione 100 PLN gracz otrzyma 10 PLN bonusu.

Bonus powitalny u bukmachera STS. Extra premia do 1229 PLN:

Bukmacher STS oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to już na sam start można otrzymać darmowe środki o wartości, aż 1229 PLN.

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas typer będzie mógł skorzystać z:

  • darmowego bonusu o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN

Dodatkowo Ci gracze, którzy już posiadają konto u bukmachera STS mogą grać legalnie w gry karciane, jak poker online i to co za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy legalne jest granie bez podatku u bukmacherów w Polsce?
Następny artykułSTS ranking na French Open 2020. Do zdobycia 20.000 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.