Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher Fortuna online oferuje wszystkich graczom typowanie bez podatku. Wystarczy zawrzeć zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej nawet o 14% w ramach oferty specjalny „Happy Hours”.

Większe wygrane o 14%

Większe wygrane o 14%

Nie można zapominać, że legalny bukmacher eFortuna online zmienił zasady regulaminowe oferty „Happy Hours”, która dostępna jest teraz graczom przez cały dzień i noc. W dodatku bez żadnego limitu.

Poza tym użytkownicy nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału do wspomnianej akcji. Wystarczy wyłącznie wejść na stronie www.eFortuna.pl i dodać do swojego kuponu bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się w bocznym menu strony.

Happy Hours w eForutnie 2020

Bukmacher eFortuna w ramach promocji „Happy Hours” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO i MAXIMOMBI, na których obowiązkowo muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to typy, ponieważ użytkownik ma prawo wybierać dowolne zdarzenia, jakie są dostępne w ofercie bukmachera eFortuna. A trzeba przyznać, że jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, czy też tenisie.

Kod powitalny w BetFan

Należy jednak mieć na uwadze, że każde zdarzenia znajdujące się na kuponie mus być z oferty przedmeczowej, a kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.30.

Jeśli zagrane przez gracza kupony spełniają powyższe warunki promocji to bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonus bez depozytu w Fortunie 2020

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać łączny bonus o wartości 1135 PLN:

  • pewne 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu, aż do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem, że wpiszą oni limitowane hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić. Później gracz nie będzie posiadał takiej możliwości.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW STS ekstra 35 PLN za grę LIVE
Następny artykułDarmowe bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.