Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom, którzy typują EURO 2020 u bukmachera eWinner mogą liczyć codziennie na freebety. Wystarczy zawierać kupony, aby liczyć na bonusy i to bez znaczenia, jak zostaną one rozliczone.

eWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów

eWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów

Wkraczamy w decydującą fazę Mistrzostw Europy 2020, ponieważ przed nami pojedynki w ramach 1/8 finału. A ciekawych starć na pewno nie zabraknie, bowiem przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Włochy vs Austria, Belgia vs Portugalia, czy też Anglia vs Niemcy.

Promocja „Postaw na ME” dostępna jest wyłącznie na stronie www.eWinner.pl i aktywna wyłącznie do 11 lipca.

Bonus na Mistrzostwa Europy 2020 u bukmachera eWinner:

Zadaniem graczy w promocji w promocji „Postaw na ME” jest zawarcie kuponów SOLO lub AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z oferty na Mistrzostwa Europy 2020 w piłce nożnej.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

Dodać trzeba to, iż kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka zakładu równa być kwocie 49 PLN.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie freebet o wartości 49 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Każdego dnia gracze mogą otrzymać jeden bonus.

Najnowszy kod promocyjny w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner na start każdemu nowemu graczowi oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzymać:

  • Cashback do 110 PLN
  • Bonus równowartości drugiego depozytu 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wpisać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie finału Ligi Europy 2021. Bonusy dla typerów
Następny artykułBukmacher STS oddaje kasę graczom za przegrane kupony
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.