Bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną akcję promocyjną za typowanie spotkań z europejskich pucharów. Na konto każdego typera może trafić nawet 50 PLN.

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe starcia, w których to emocji na pewno nie powinno brakować. Bowiem dojdzie do kilku bardzo fajnych starć Napoli – Barcelona, Villarreal – Juventus, Benfica – Ajax, Chelsea – Lille, czy też Rangers – Dortmund.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Cashback do 50 PLN na europejskie puchary” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a ta akcja jest aktywna wyłącznie w dniach od 22 do 24 lutego do godziny 23:59.

Bonus do 50 PLN za obstawienie europejskich pucharów w STS

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 50 PLN na europejskie puchary” jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się co najmniej jeden mecz z europejskich pucharów. Typ może być z oferty przedmeczowej, ale i też „na żywo”.

Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany, to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie można otrzymać nawet 50 PLN. Oferta STS na zakłady sportowe i atrakcyjne bonusy sprawiają, że ten bukmacher jest najpopularniejszą firmą w Polsce.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra środki na sam start o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta i to bez depozytu. Po dokonaniu depozytu użytkownik otrzyma premię o jej wartości do 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonusy na Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie
Następny artykułZakłady bukmacherskie w Betfan – sprawdziliśmy aktualną ofertę! 
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.