Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS. Gracze, którzy obstawiają mecze z Esportu mogą w najbliższy weekend liczyć na zwrot stawki za przegrany zakład do 50 PLN.

50 PLN dla graczy za typowanie Esportu

50 PLN dla graczy za typowanie Esportu

Śmiało trzeba dodać, że obecnie oferta bukmachera STS na Esport jest dosyć bogata. Poza tym przed nami niezwykle ciekawe mecze w najbliższy weekend w takich grach, jak m.in. Counter Strike, League of Legends, Dota2, czy też Overwatch.

Wszyscy gracze, którzy posiadają konto u bukmachera STS mogą skorzystać z promocji „Bezpieczne 50 PLN na Esport”, która jest aktywna do 18 kwietnia do godziny 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Esport: Bonusy dla graczy

Zadaniem typerów w wspomnianej promocji jest obstawienie zdarzeń z Esportu, które mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek, a także z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”. Poza tym dopuszczone przez bukmacher STS są zarówno kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji i okażę się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 50% stawki, która może wynieść nawet 50 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na ekstra bonusy powitalne. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby liczyć na łączny bonus o wartości nawet 1229 PLN.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownika otrzyma jego premię równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne 50 PLN na zakłady LIVE w STS
Następny artykułBonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.