Jedna z aktualnych promocji legalnego bukmachera STS jest to „Ekstra 100 PLN”, w której to każdy użytkownik może liczyć na darmową gotówkę za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie: Darmowe bonusy od bukmachera STS

Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie: Darmowe bonusy od bukmachera STS

Warto jest dodać, że oferta bukmachera STS jest bogata i każdy z typerów na pewno coś znajdzie dla siebie. Tym bardziej, że zdarzeń podczas IO jest sporo, a do tego możemy emocjonować się wstępami Biało – Czerwonych.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS iw swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Ekstra 100 PLN”, która jest aktywna wyłącznie od 4 do 20 lutego do godziny 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

„Ekstra 100 PLN” na Igrzyska Olimpijskie

Bukmacher STS w promocji „Ekstra 100 PLN” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, na których to koniecznie musi być minimum jedne typ z Igrzysk Olimpijskich o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Stawka kuponu jest dowolna, ale na uwadze trzeba mieć to, iż kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

Na koniec promocyj każdy z aktywnych typerów może liczyć na premię, która jest uzależniona od łącznej kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 200 PLN – 30 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN

Warto jest zaznaczyć, że nie ma znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Za otrzymane środki typerzy będą mogli obstawiać mecze.

Nowy kod promocyjny w STS 2022:

Wraz z Nowym Rokiem 2022 Polski bukmacher STS przygotował wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na darmowe środki na sam start.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma jej premię równowartości do 1200 PLN. Łącznie każdy gracz może otrzyma nawet 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 50 PLN na Australian Open od bukmachera STS
Następny artykułCashback na europejskie puchary w STS. 50 PLN dla każdego typera
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.