Bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim użytkownikom. Wystarczy obstawiać mecze z Igrzysk Olimpijskich, aby liczyć na zwrot stawki za każdy przegrany kupon. Każdy z graczy może liczyć nawet na 200 PLN.

Mniejsze przegrane za typowanie IO od STS

Mniejsze przegrane za typowanie IO od STS

Emocji sportowych na pewno obecnie nie brakuje. Tym bardziej, że w akcji możemy oglądać naszych rodaków Z tej okazji bukmacher STS oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Cashback do 200 PLN na Igrzyska”. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Dodać jest warto, że wspomniana akcja składa się z okresów rozliczoniowych. Każdy z nich dostępny jest wyłącznie od 23.07 do 30.07 do godziny 23:59, drugi od 1.08 do 8.08 do godziny 23:59.

Extra kasa na Igrzyska Olimpijskie od STS

W ramach promocji „Cashback do 200 PLN na Igrzyska” dopuszczone są wszystkie kupony SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z Igrzysk Olimpijskich. Należy mieć jednak na uwadze, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

W przypadku, gdy zakład lub zakłady okażą się przegrane gracz otrzyma zwrot 15% wysokości stawki. Podczas każdego etapu na konto gracza może trafić nawet 100 PLN.

Bonus za rejestrację u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje typerom specjalną ofertę promocyjną na sam początek, w której to można liczyć na darmową kasę. Każdy użytkownik, który wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym otrzyma niżej wymienione bonusy.

Za sam proces założenie konta użytkownik w prezencie otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza wpadnie jej równowartość, która może wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCodziennie 49 PLN na obstawianie Euro 2020 w eWinner!
Następny artykuł100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.