Od 15 listopada do 15 grudnia trwa konkurs esportowy u legalnego bukmachera LvBet. Wystarczy typować zdarzenia z oferty na CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory, aby walczyć o nagrodę główną: komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

Konkurs z nagrodami dostępny u bukmachera LvBet

Konkurs z nagrodami dostępny u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet.pl, a także wcześniej dokonał co najmiej jednej wpłaty.

Konkurs dostępny jest graczom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia 2019. Warto jest wiedzieć, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze i kombi, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.50. Bukmacher LvBet wymaga, żeby na kuponie znalazły się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub LIVE na zdarzenia z esportu na CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN. W tym konkursie nie biorą udziału natomiast zakłady zawarte za środki bonusowe.

BetClic darmowy kod promocyjny

Wygra ten gracz, który zgromadzi najwięcej punktów, a są one przyzwane w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Bukmacher LvBet nagrodzi graczy w czasie trwania tego konkursu dwukrotnie.
Pierwszy raz będzie to w połowie jego trwania. Wówczas nagrody w formie bonów trafią do dziesięciu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Następnie na koniec tego konkursu. Wówczas nagrody trafią również do dziesięciu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów, zaś zwycięzca otrzyma komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer G4M3R 500 i5 o wartości 5500 PLN
+ dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung C24FG73FQUX Curved
o wartości 1000 PLN + klawiatura i mysz o wartości 860 PLN
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + mysz RazerDeathAdder o wartości 8 60 PLN
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Kod bonusowy za darmo u bukmachera LvBet:

Legalny bukmacher LvBet oferuje graczom na start pakiet powitalny, w którym to można otrzymać freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości, a maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet bonus na FAME MMA 5. Pula nagród 5 000PLN!
Następny artykułFortuna darmowy voucher na Skoki narciarskie w Wiśle
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.