Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Etoto online. Na start wszyscy nowi użytkownicy mogą liczyć na premię równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1500 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Etoto?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Etoto?

Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Etoto. Nie można również zapominać, ze wspomniany operator nagradza wszystkich swoich typerów regularnie za obstawienie meczy darmowymi środkami.

1500 PLN na start w Etoto

Warunki oferty promocyjnej powitalnej są bardzo proste. Krok pierwszy jest to rejestracja konta na stronie www.eToto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje dane osobowe.

Nadmienić trzeba, że nie trzeba nigdzie wpisać hasła promocyjnego, ani kodu, aby aktywować pakiet powitalny.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Wystarczy jedynie po dokonaniu depozytu wpłacić dowolną gotówkę na swoje konto, aby otrzymać ekstra premię:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w wysokości 650 PLN. W prezencie otrzyma taką samą wartość. Razem gracz będzie posiadał 1300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodać trzeba, że każdy nowy użytkownik może otrzymać na start nawet 1500 PLN. Zaznaczyć warto to, iż jedynie pierwszy depozyt jest objęty promocją.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za typowanie Esportu
Następny artykułObstawianie finału Ligi Europy 2021. Bonusy dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.