W związku z Turniejem Czterech Skoczni legalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon na skoki narciarskie, aby kupon nie był objętym podatkiem.

Kupony bez podatku 2020

Kupony bez podatku 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać w dniach 28.12.2019 0:00 – 6.01.2020 23:59.

Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet! Gracz, który nie posiada aplikacji mobilnej w łatwy i szybki sposób można ją pobrać ze strony bukmachera LvBet.pl, a następnie zainstalować ją na telefonie lub tablecie.

W ramach tej promocji kwalifikują się zakłady pojedyncze oraz kombi, na których muszą znajdować się wyłącznie z typy ze skoków narciarskich z Turnieju Czterech Skoczni.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo!

Każdy użytkownik w ramach w tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów. Stawka zarówno minimalna, ale i maksymalna nie jest określona przez bukmachera LvBet. Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że zakłady zawarte za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został on rozliczony jako wygrany to automatycznie wygrana zostanie zwiększona przez bukmachera LvBet online o 14%.

LvBet kod bonusy 2020 za darmo

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuje graczom bonus powitalny na start, gdzie to można otrzymać darmowe środki i to bez dokonania wpłaty o wartości 20 PLN.

Poza tym za dokonanie dwóch pierwszych można liczyć na dodatkowe środki. Łączny bonus jaki może znaleźć się na koncie gracza to 1500 PLN.

Jednak istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGran Derbi: Barcelona – Real Madryt. Darmowy bonus od bukmachera STS.
Następny artykułTyper Premier League duża kasa do zgarnięcia od BetClic. Pula nagród 20 000 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.