Podczas gali KSW 52 dojdzie chociażby do takich pojedynków jak sekcji Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował dwie ciekawe promocje swoim graczom.

Jakie promocje na KSW 52

Jakie promocje na KSW 52

Pierwsza z nich jest to darmowy voucher o wartości 25 PLN, zaś druga to freebet za przegrany zakład o wartości 22 PLN.

Mobilny bonus na KSW 52 od STS

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej STS.

Warto jest wiedzieć, że ta promocja trwa w dniach od 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

Typer, który chce odebrać darmowy voucher musi w czasie trwania tej akcji pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera www.sts.pl. Po czym ją zainstalować. Ten proces nie zajmie graczom zbyt wiele czasu, a poza tym w żadnym wypadku nie jest on skomplikowany.

Następna koniczna czynność przez gracza jest to zalogowanie się do aplikacji mobilnej i wyrażeniu chęci odebrania bonusu. Dokonać tego można wyłącznie w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy voucher i to bez depozytu od bukmachera STS.

legalny bukmacher betclic bonus za darmo
Darmowy bonus cashback od Betclic – Kod promocyjny: KOD510

Freebet na KSW 52 od legalnego bukmachera STS

Ta oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS,a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że ta akcja dostępna jest w dniach 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00.

W tym okresie użytkownik musi zagrać kupon AKO, który będzie spełniał poniższe warunki promocji:

  • muszą być na nim dokładnie trzy zdarzenia
  • wszystkie typy muszą być z oferty na KSW 52
  • zdarzenia muszą być z oferty przedmeczowej
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 44 PLN

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany to typer otrzyma całą kwotę. W razie przegranej na konto gracza trafi freebet o wartości 22 PLN.

Bonus powitalny od bukmachera STS

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Chcąc skorzystać z tych środków trzeba jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na darmowe środki równowartości depozytu. Maksymalnie typer może otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2098 PLN
Następny artykułPiłkarski bonus w BetClic – extra bonus 40 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.