W związku z spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną „Cahsback do 100 PLN”, w której to akcji typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany przegrany zakład.

Jak otrzymać do 100 PLN od STS?

Jak otrzymać do 100 PLN od STS?

Warto jest dodać, że ciekawych konfrontacji podczas najbliższych dni na pewno nie zabraknie, ponieważ czekają nas decydujące konfrontacji w ramach do Mistrzostw Świata w 2022 w piłce nożnej.

A z tej okazji każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN”, w której to akcji typerzy mogą liczyć na mniejsze przegrane. Lecz użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Warto jest również zaznaczyć, że wspomniana akcja promocyjna składa się z okresów rozliczeniowych:

  • Etap I: 23.03.2022 r. – 25.03.2022 r.
  • Etap II: 26.03.2022 r – 29.03.2022 r.

Cashback do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 100 PLN” jest zawieranie kuponów pojedynczych oraz wielozdarzeniowych, na których to musi koniecznie znajdować się minimum jedno zdarzenie dot. meczów eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej lub meczu towarzyskiego reprezentacji narodowych w piłce nożnej.

Jednak nie można zapominać, ze typ koniecznie musi pochodzić z oferty przedmeczowej, a poza tym kurs jego nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

Warto jest mieć na uwadze, że za KAŻDY przegrany kupon graczom otrzyma zwrot 10% stawki. W jednym etapie może wynieść ona 50 PLN, zaś łącznie maksymalna wartość to 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na konto każdego z typerów może trafić extra gotówka. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym -> BETONLINE, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów. W firmie STS rejestracja jest szybka i trwa ledwie minutkę.

Za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta. Dodatkowo po pierwszym depozycie użytkownik będzie mógł cieszyć się z kolejnych darmowych środków. Dokładnie mówiąc otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie w Betfan – sprawdziliśmy aktualną ofertę! 
Następny artykułBonusy za typowanie PKO Ekstraklasy. 20 000 PLN od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.