Warto wiedzieć, że legalny bukmacher STS w swojej ofercie oprócz zakładów bukmacherskich posiada Betgames, czyli gry karciane. To wszystko sprawia, że legalnie można typować poker, wojnę czy bakarat. Poza tym ten operator oferuje promocję, w której zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus 20 złotych i to każdego dnia.

Pewne 20 PLN w Betgames

Pewne 20 PLN w Betgames

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS Polska. Warto też mieć jest na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest użytkownikom każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59. Należy jednak pamiętać, że bezpiecznym zakładem jest objęty wyłącznie pierwszy kupon zagrany danego dnia.

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje zakłady SOLO lub AKO, na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli pokera, wojny lub bakarata.

Gracz w Betgames STS również wybiera stawkę za jaką zostanie zawarty zakład, ale z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych i tak każdego dnia.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Bonus bez depozytu od legalnego bukmachera STS

Każdy gracz, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS, a poza tym wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” otrzyma za darmo 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez znaczenia jak zakład został rozliczony.

Kolejna premia natomiast znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że typer dokona swojego pierwszego depozytu.

Extra 30 PLN dla każdego od STS

Jedna z aktualnych promocji bukmachera STS jest to „Extra 30 PLN”.W ramach tej akcji każdy gracz co tydzień otrzymać bonus 30 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Wystarczy, że gracz na przestrzeni jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagra kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać darmowe środki o wartości 30 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla każdego za obstawienie PKO ekstraklasy od STS
Następny artykułLiga Mistrzów i Liga Europy. Zwrot BetClic do 50 PLN za przegrany kupon.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.