W związku z korona wirusem większość rozgrywek jest zawieszonych. Jednak warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada Betgames, czyli gry karciane. Można tam grać w następujące gry, jak: poker, wojnę oraz bakaret. Dodatkowo bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”. W ramach tej oferty każdy gracz może liczyć co tydzień na bonus do 25 złotych

Legalne gry karciane w Polsce online

Legalne gry karciane w Polsce online

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto w STS zakłady bukmacherskie online oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych [etapów], a każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronię bukmachera www.STS.pl, a następnie trzeba wejść w zakładkę bonusy i kliknąć w „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Po spełnieniu powyższych warunków graczom pozostaje już korzystanie z Betgames. Gracze w Betgames online mogą grać w takie gry, jak poker, wojna czy bakarat i co warto jest mieć na uwadze, że to wszystko legalnie.

Promocją jest objęty wyłącznie zakład SOLO, którego kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.00. Użytkownik musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z gier karcianych.

Stawka każdego kuponu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

W ramach tej oferty bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady z Betgames w każdym okresie rozliczeniowym, a następnie przyzna graczowi bonus w wysokości 10% kwoty za przegrane zakłady:

Przykład: Całkowita kwota za przegrane zakłady wyniosła 200 złotych, a w prezencie gracz otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Każdy gracz każdego może otrzymać co tydzień jeden bonus, a maksymalnie może on wynieść nawet 25 złotych.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady

Pewny zakład na Betgames w STS

Inna z promocji bukmachera STS na gry karciane to „Pewne 20 PLN na Betgames”. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład: SOLO lub AKO, których kurs łączny nie może wynieść mniej niż 1.90. W dodatku zdarzenia znajdujące się na zakładzie mogą być z Betgames.

Jeśli zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany zakład, który może wynieść nawet 20 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że promocją jest objęty pierwszy zakład każdego dnia.

Bonus bez depozytu od STS 2020:

Bukmacher STS oferuje pakiet powitalny każdemu nowemu graczowi, w którym to można otrzymać chociażby darmowy freebet o wartości 29 złotych i to bez wpłaty własnej.

W dodatku to nie wszystko, ponieważ pierwsza wpłata u bukmachera STS jest objęta jest promocją. Każdy gracz otrzyma bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać 1200 złotych.

Wymienione powyżej bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Raw Air”. Bonusy dla graczy. Fortuna zwiększa wygrane o 14%.
Następny artykułTurniej bukmacherski na Betgames i Wirtualne Sporty u bukmachera STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.