Wkraczamy w decydująca fazę US OPEN. Już we wtorkowy wieczór zostaną rozegrane spotkania ćwierćfinałowe. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję swoim graczom, w której to rozdaje darmowe bonusy.

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom od 2 do 8 września. Należy jednak wiedzieć, że chcąc z niej z tej promocji należy się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony SOLO lub AKO, na których znajdować się będą zdarzenia z tenisa. Kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.80 PLN

Bukmacher w ramach tej promocji dopuszcza typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki może liczyć na darmowe bonusy i to niezależenie jak zostały rozliczony jego kupony:

  • za zagranie trzech kuponów – bonus 25 PLN
  • za zagranie pięciu kuponów – bonus 50 PLN

Premia znajdzie się na koncie gracza w dniu 9 września w formie środków bonusowych.

BetClic: darmowe zakład bez ryzyka

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom ciekawą promocję na start w postaci zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka trzeba wpisać kod promocyjny KOD500 podczas procesu rejestrującego.

Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można otrzymać zwrot nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStarLader Major 2019 bonus za przegrany kupon od STS
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane o 50%
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.