Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, aby bukmacher dokonał aktywacji Cashbacka.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są proste i nie ma tam żadnych haczyków. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można jedynie na stronie www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Użytkownik musi pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego KOD510 podczas zakładania konta, ponieważ jest to jedyny moment, żeby go wpisać. TO sprawi, że bukmacher Betclic dokona aktywacji Cashbacku.

Darmowa gotówka 29 PLN za rejestrację na zakłady bukmacherskie od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Następne musi dokonać pierwszej wpłaty i zagrać kupon.

Należy pamiętać, że tylko pierwszy kupon jest objęty promocję. Jeżeli okaże się on wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast przy przegranym bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany. Typer może otrzymać maksymalnie 510 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna darmowy bonus za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy
Następny artykułLiga Mistrzów: Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Wszystko to od STS, Betclic, Fortuna i innych bukmacherów internetowych.